У справі про хабарництво заступника ужгородського мера Цапа з’явиться новий суддя

У зв’язку з закінченням повноважень судді Ірини Шепетко, яка була призначена на посаду строком на п’ять років, у справі про отримання хабара першим заступником Ужгородського міського голови Іштваном Цапом буде призначений новий суддя. Повноваження Шепетко І.О. закінчуються 18 жовтня 2018 року, але вона не з’явилася на судове засідання призначене на 16 жовтня. Адвокати Цапа всіляко затягують справу, останній визнаний медиками важко хворим і не з’являється на судові засідання вже більше року. Однак, це не заважає підсудному вештатися містом – це вже хай буде на совісті лікарів-корупціонерів.

 

Нагадаємо, що І.Цап є підозрюваним у кримінальному провадженні за ч.3 ст.368 КК (отримання неправомірної вигоди службовою особою в особливо великих розмірах). 31 січня 2017 року рішенням Ужгородського міськрайонного суду посадовця відсторонили від виконання службових обов’язків.

10 лютого 2017 року рішенням Апеляційного суду Закарпатської області першому заступнику міського голови Ужгорода було обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, однак І.Цап вніс заставу у сумі 240 тисяч гривень.

Під час останнього візиту до Закарпаття Генпрокурор Луценко закликав ужгородських суддів присікати на корені спроби затягнути справу Цапа (відео).

 

 

clipnews