Суд над корумпованим заступником мера Ужгорода Цапом затягнеться ще не один рік (відео)

В Ужгородському міськрайонному суді Ірина Шепетко, яка здійснює судочинство у справі хабара першим заступником ужгородського міського голови, 18 жовтня закінчився 5-річний термін на який її було призначено. Повідомляє Мукачево нет

Через це справу повинні передати іншому служителю Феміди. Нового суддю обиратиме автоматична система розподілу справ, щоправда коли здійснюється заміна судді розгляд справи можна почати спочатку, якщо обвинувачуваний, прокурор або захисник проти продовження справи з того місця на якому зупинились з попереднім суддею.

Наразі вже проведені найскладніші етапи, підготовчий, коли необхідно залучити всіх учасників та судові слухання з дослідженням доказової бази. У суді визнають, через регулярну відсутність підозрюваного на судових засіданнях судочинство затяглося. Тому не виключають, що розгляд таки почнуть спочатку.

Більше у сюжеті телеканалу Sirius:

Адвокати Цапа всіляко затягують справу, останній визнаний медиками важко хворим і не з’являється на судові засідання вже більше року. Однак, це не заважає підсудному вештатися містом – це вже хай буде на совісті лікарів-корупціонерів.

Нагадаємо, що І.Цап є підозрюваним у кримінальному провадженні за ч.3 ст.368 КК (отримання неправомірної вигоди службовою особою в особливо великих розмірах). 31 січня 2017 року рішенням Ужгородського міськрайонного суду посадовця відсторонили від виконання службових обов’язків.

10 лютого 2017 року рішенням Апеляційного суду Закарпатської області першому заступнику міського голови Ужгорода було обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, однак І.Цап вніс заставу у сумі 240 тисяч гривень.

Під час останнього візиту до Закарпаття Генпрокурор Луценко закликав ужгородських суддів присікати на корені спроби затягнути справу Цапа (відео).

 

clipnews

1 thought on “Суд над корумпованим заступником мера Ужгорода Цапом затягнеться ще не один рік (відео)”

Comments are closed.