Стало відомо, кого затримали спецслужби під час передачі крупного хабара прикордоннику на Рахівщині (ВІДЕО)

Спецоперація силовиків на Закарпатті була успішною. На хабарі затримали контрабандиста, який брав участь у викраденні прикордонника.

За інформацією прикордонників, у Рахові в ході спецоперації було затримано контрабандиста, який саме передавав 6 тисяч гривень хабара військовослужбовцю відділу “Богдан” Мукачівського прикордонного загону. Ще таку ж суму контрабандист мав перерахувати військовому на банківську картку. Гроші передавалися з метою організації безперешкодного переправляння контрабанди.

Прикордонники також повідомили, що контрабандист-хабарник також проходить по справі викрадення прикордонника та нанесення йому тілесних ушкоджень.

У групі “Небайдужа Рахівщина” у Фейсбук є допис, у якому йдеться про те, що затриманим є місцевий мешканець Петро Кокіш-Мельник. З допису відомо, що він є племінником рахівського депутата Миколи Кокіш-Мельника. Власне, цей депутат себе позиціонує активістом за збереження лісів, хоча у багатьох ЗМІ про нього розповідають, як про псевдоактивіста, бо Кокіш-Мельник працював у лісовому господарстві і за ним тягнеться негативний шлейф.

Можна не сумніватися, що депутат Микола Кокіш-Мельник чудово знав, чим займається його племінник, а, можливо, міг брати участь у деяких контрабандних оборудках разом з ним.

Як повідомляв Прозак нещодавно Микола Кокіш-Мельник оприлюднив інформацію, що його побили за активну громадську позицію. Однак поліція не підтвердила факту нападу, а в соцмережах розповідають про те, що Кокіш-Мельник постраждав у п’яній бійці, яку сам і спровокував.

prozak.info

partnernews