Питання будівництва крематорію в Ужгороді розглянуть депутатські комісії (документ)

“Це ще відповідь й всім тим ужгородцям та закарпатцям, хто не вірив, навіть у можливість – набрати необхідну кількість голосів у такому непростому питанню, мовляв, максимум що отримаєте – це відписку від місцевої влади!

Тим не менше, як вже інформував земляків, Ужгород на сьогодні – єдине місто в Україні, яке за роки Незалежності й дякуючи, насамперед, небайдужим містянам та активним співвітчизникам – впритул наблизилось до позитивного вирішення альтернативного методу поховання – шляхом кремації померлої людини, що особливо важливо в малоземельному Закарпатті та допоможе зняти гострі питання місць для поховань на діючих крадовищах краю!

Зараз, вирішення вищевказаного питання – в руках місцевої влади та її очільників, що й визначить не тільки рівень відповідальності останніх, але потребуватиме активної громадської позиції, практичного кожного активного жителя міста над Ужем, який вважає себе… європейцем!

Конкретних питань, щодо Крематорію обласного значення – буде надбагато: що будувати, де будувати, як будувати, за які/чиї кошти, кому будувати, як облаштувати збудоване, як організувати подальшу роботу тощо”, – зазначає Юрій Ключівський на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук.

Також прохання до мешканців краю підтримати іншу важливу петицію про “Спорудження мережі громадських вбиралень в Ужгороді”. Підписати її можна за посиланням: https://e-dem.in.ua/uzhgorod/Petition/View/14

clipnews