Підрозділи охорони кордону на Закарпатті вшанували День захисника Вітчизни

Усі відділи Чопського прикордонного загону долучились до відзначення Дня захисника України. Попри напружені будні та необхідність підтримання постійної бойової готовності, військовослужбовці знайшли декілька вільних хвилин, аби вшанувати тих, хто віддав життя за нашу свободу та незалежність. Урочисті шикування та відзначення найсумлінніших прикордонників організували керівники усіх прикордонних підрозділів краю.

Прикордонників радо вітали і жителі Закарпаття. На знак особливої шани місцева художниця обласного центру подарувала прикордонникам відділу “Ужгород” одну зі своїх картин. Зі справжньою концертною програмою завітали на відділення «Новоселиця» учні місцевої школи. Персонал відділу «Великий Березний» не забули привітати школярі великоберезнянської гімназії. На знак подяки, військові провели для дітлахів екскурсії територіями прикордонних підрозділів, а також продемонстрували спецтехніку та озброєння, які використовуються в охороні державних рубежів.

Великоберезнянська райдержадміністрація, окрім того, нагородила грамотами та подарунками тих правоохоронців, які особливо відзначилися під час виконання службових завдань. Творчі колективи Березнянщини, на завершення, подарували військовим святковий концерт. Теплий прийом та численні слова подяки стали свідченням того, що закарпатці високо цінують службу співробітників прикордонного відомства та їхній внесок у забезпечення цілісності і недоторканості нашої держави.

 

Прес-служба Чопського прикордонного загону

clipnews