Мер Львова Андрій Садовий допоміг закарпатським інвалідам та учасникам АТО

Закарпатський обласний осередок української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату висловлює велику подяку меру Львова Андрію Садовому за матеріальну допомогу та встановлення системи відеоспостереження на території приміщень майбутнього спортивно-реабілітаційного центру інвалідів та учасників АТО.

Дуже радує те, що в такий нелегкий для України час знаходяться люди готові безкорисливо допомогти у створенні такого необхідного для інвалідів та учасників АТО спортивно-реабілітаційного центру.

Андрій Садовий прекрасно розуміє наскільки створення такого центру є необхідним. Тільки в Ужгороді наразі проживає понад 6 тисяч інвалідів. А у всій Закарпатській області інвалідів понад 60 тисяч. В Україні в цілому чисельність осіб з інвалідністю становить 2 788 226осіб або 6,1 % від загальної чисельності населення нашої держави.

Що ж до учасників АТО, то їх в Україні сотні тисяч, серед яких десятки тисяч зазнали поранень різного ступеню важкості.

Для цієї величезної кількості інвалідів та учасників АТО створення спеціалізованого спортивно-реабілітаційного центру є дуже актуальним питанням.

Наразі будівництво центру триває за рахунок коштів міського бюджету та Державного фонду регіонального розвитку. Паралельно йде активна роботу з пошуку грантів та інвестицій для створення спортивно-реабілітаційного центру, але все це потребує значного часу, адже бажаючих вкладати кошти у країну в якій йде війна небагато.

Шановні читачі, у Вас є можливість підтримати проект створення спортивно-реабілітаційного центру інвалідів та учасників АТО, надавши посильну допомогу:

ПАТ КБ “Приватбанк”, п\р 26004053909822,

 код ЄДРПОУ 37231258, МФО 312378

За детальнішою інформацією можете звертатись за телефоном+380997915415.

clipnews