Кабінет Міністрів зберіг чинну ціну на газ для населення до 18 жовтня

У зв’язку з численними запитами щодо ціни на газ для побутових споживачів, повідомляємо наступне: відповідно до рішення уряду від 29 вересня поточного року, зокрема Постанови № 781 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 березня 2017 р. № 187» до 18 жовтня 2018 року збережено діючу ціну на природний газ для потреб населення.

 

Таким чином, ціна газу для постачання населенню до 18 жовтня залишиться на колишньому рівні – 6 957,90 грн за тис. куб. м.

 

·         «В черговий раз нагадуємо: встановлення роздрібної ціни на природний газ для потреб населення – виключно компетенція Кабінету Міністрів. Наразі дію постанови вчергове продовжено, – цього разу – до 18 жовтня поточного року. Якщо ціна на газ для побутових споживачів буде змінена – ми неодмінно поінформуємо про це», – коментує директор ТОВ «Закарпатгаз Збут» Вікторія Томинець.

 

Ознайомитися із діючими цінами на природний газ для усіх категорій споживачів завжди можна на офіційній сторінці газопостачальної компанії у розділі «Вартість природного газу».

 

clipnews