Анонс заходів до Дня захисника України в Ужгороді

У неділю, 14 жовтня, в області відбудуться урочистості до Дня захисника України.


Заходи з нагоди державного свята в обласному центрі на площі Народній почнуться з шикування військовослужбовців, правоохоронців, прикордонників та рятувальників. До присутніх звернеться голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль, а учні Закарпатського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. Героїв Красного поля складуть урочисту клятву на вірність Батьківщині. Тут же буде експоновано зразки військової техніки та озброєння, з якими усі бажаючі матимуть можливість ознайомитися до 16:00.


Закарпаття долучиться до загальнодержавного святкування шляхом онлайн-трансляції заходів з Софійської площі у м. Київ, зокрема, звернення Президента України.
Потім у супроводі оркестру та прапороносної групи з площі Народної центром міста рушить хода до Пагорбу Слави. Там учасники заходу покладуть квіти до Вічного вогню і могил воїнам, що віддали життя, захищаючи суверенітет України. Окрім того, вперше відбудеться покладання вінків та квітів до новозбудованого Меморіалу загиблим бійцям АТО.
Початок заходів о 9:00. Локація: площа Народна.


У суботу, 13 жовтня, в Ужгороді пройде «Марш національної єдності», до якого долучаться учасники бойових дій на сході України. Початок ходи о 14:00 біля Народного Дому «Просвіта».

До уваги водіїв!

На час підготовки та проведення виставки військової техніки з вечора суботи, 13 жовтня, буде обмежено рух площею Народною, включно з місцями для паркування біля пам’ятника Т. Шевченку, будинку профспілок, перед будівлею Закарпатської ОДА.
У неділю, 14 жовтня, під час урочистої ходи рух автотранспорту по вул. Довженка, пл. Поштова, пл. Жупанатська, вул. Собранецька (перетин з вул. Тиха), вул. Тиха буде тимчасово обмежено.

clipnews