Адвоката вбитої іноземцем на Ужгородщині дівчинки звинуватили у шахрайстві (документ)

Нещодавно громадськість області сколихнула інформація про затримання закарпатськими прикордонниками іноземців, які втекли після вбивства 15 річної дівчинки автівкою у районі села Нижнє Солотвино.

 

Ужгородський міськрайонний суд взяв під варту злочинця з Ізраїлю.

22 жовтня апеляційний суд Закарпатської області відпустив під домашній арешт громадянина Ізраїлю, який насмерть збив 15-річну закарпатку. У суді пояснили своє рішення невиліковною хворобою у підозрюваного.

Мешканці Ужгорода збирали з цього приводу акцію протесту  перед будівлею апеляційного суду Закарпатської області.

Виявляється неостанню роль у оборудці відіграв адвокат родини потерпілої, який ввів у оману матір загиблої дитини. Про це на своїй сторінці у мережі Фейсбук повідомила правозахисник Лариса Ступак (Лора Приходько) на своїй сторінці у мережі Фейсбук:

 

Іноземець збив дитину і втік з місця подій. Єдина дитина у батьків загинула. Іноземця затримали на кордоні, коли він намагався покинути країну. Його закрили. Адвокати іноземця оскаржили рішення суду про запобіжний захід і іноземця вчора випустили під домашній арешт. Дом у нього в іншій країні, якщо щось. Чому випустили? 
Тому що мама загиблої дитини повірила адвокату і підписала у нотаріуса документ, в якому серед заумних юридичних фраз , була й така: « немаю заперечень до покарання не пов’язаного з позбавленням волі» . Щоправда, іноземець так розчулився ( бо ж не хотів сісти на довгий термін), що заплатив батькам дівчини якусь суму грошей. Але цей факт суть справи не змінює. Адвокат потерпілої жінки, після того, як вона підписала документ, сказав їй, що на засідання суду їй ходити не потрібно. Тому, що суд буде закритий і її туди не пустять. І сам не пішов. Коли іноземця несподіванно для неї, випустили , мати зрозуміла, що її ввели в оману. Подала заяву на адвоката в поліцію. Заява на фото знизу. Звісно, що зараз адвокат відмовиться від своїх слів, скаже, що нічого такого він говорив і не робив. Іноземець може розслабитись, реальний термін тепер йому не світить, максимум умовний. А обуреним людям, які прийшли на наступний день під будівлю апеляційного суду, вимагати пояснень, чому відпустили вбивцю, зразу викинули козирний аргумент: Батькі не мають претензій до нього і не заперечували, щоб його відпустили.. Але, якби адвокат не збрехав мамі загиблої дитини, що її на суд не запустять,вона б прийшла на суд і на суді б заявила, що вона проти того, щоб його випустил на волю. Але ж не для того адвокат водив її до нотаріуса і просив не приходити на суд. Діло зроблено. Це ж було зовсім неважко, ввести жінку в юридичні блуди,- зазначила Лариса Ступак (Лора Приходько)

 

Поліція затримала іноземців при спробі втекти з країни після смертельної ДТП на Ужгородщині (відео)

 

clipnews