«Бліц» виграв грант на розвиток хіп-хопу!

Нещодавно Студія сучасного танцю «Бліц» та ГО «Танок Закарпаття» започаткували проект з розвитку хіп-хоп танцю в Західній Україні. Проект під назвою «Ghetto Groove» буде реалізовано у вересні 2018 – червні 2019 за фінансової підтримки Посольства США в Україні в рамках Програми малих грантів громадської дипломатії уряду США – «Освіта та культура».

До участі залучено 14 танцювальних колективів з західноукраїнських областей та 8 – з областей Центральної та Південно-Східної України. Упродовж 10 місяців представники цих команд тричі зберуться в Ужгороді під егідою «Бліцу». Мета – обмін досвідом під час танцювальних майстер-класів, проведення Міжнародного чемпіонату з хіп-хоп танцю та організація «круглого столу» для започаткування і подальшого розвитку співробітництва між танцювальними хіп-хоп командами з різних областей України.

Найцікавішим є те, що у рамках проекту до Ужгорода приїдуть два американські хіп-хоп хореографи, які поділяться з українськими танцівниками найцікавішими та найактуальнішими новинками у світі хіп-хоп хореографії. Окрім того, передбачено бонуси для тих, хто тільки планує стати на стежку хіп-хоп танцю – кожен колектив-учасник проекту проведе безкоштовний майстер-клас з хіп-хоп танцю в рідному місті.

Інформацію про усі події проекту «Ghetto Groove», включно з фото і відео з майстер-класів і чемпіонату, буде анонсовано та розміщено на офіційних сторінках проекту в мережі Інтернет:

www.ghettogroove.dance

fb.com/ghettogrooveua

instagram.com/ghettogrooveua

 

 

 

clipnews