Ужгородці змусили мера Андріїва втікати

Напевно, мер Ужгорода і не сподівався, що ужгородці так обізляться на нього через якийсь ремонт набережної. Цього тижня з сотня ужгородців уже навіть блокували будівлю мерії і мер втік.

Щоправда, наступного дня він зібрав докупи своїх однодумців і запросив активістів поговорити про набережну. Активістів звинувачували в тому, що вони не хочуть, щоб набережна стала гарною. А майже вся запрошена мером братва з піною на губах говорила, що   нам потрібно використати 21 мільйон урядових коштів, бо більше не дадуть.

Все це дурниці. Активісти не проти того, щоб набережна стала гарною. Вони за. Але хто визначає цю «гарність» і кому доручили її наводити.

До бюджету впали такі гроші, які попереднім мерам і не снилися. І ці гроші мер тратить на свій розсуд. То на компенсації за проїзд маршрутками, бо цим займається його дружина. То на те, щоб покрити бруківкою ледь не все місто, бо з цього зиск має його брат. А де не заробляє родина, там мер знаходить підрядника, який щедро з мером ділиться. І мера не хвилює те, що після цього підрядника все сиплеться і розвалюється. Як і не хвилює те, що на підрядника порушені кримінальні справи. Напевно, тому, що і сам мер уже ходить по судах і немає гарантії, що скоро не загримить за грати.

З усього цього одне шкода — місто програє.

 

ЧИТАЙТЕ також:

Оприлюднено топ корупційних витрат міського голови Ужгорода

Мер ужгорода Андріїв не з’явився до суду на розгляд власної апеляційної скарги (ВІДЕО)

Ужгородського міського голову Богдана Андріїва взяли під варту з можливістю внесення застави (ФОТО, ВІДЕО)

 

 

 

clipnews