Шкільне лісництво Ужгородського держлісгоспу представляє край на Всеукраїнському зльоті

На Сумщині проходить ХІІ Всеукраїнський зліт учнівських лісництв. Учора, 26 вересня, дещо прохолодною погодою, але сердечним теплом зустріла Сумщина юних лісівників та представників лісогосподарських підприємств з 23 регіонів України, які прибули в область на Всеукраїнський зліт учнівських лісництв. Право представляти Закарпаття випало Кам’яницькому шкільному лісництву, яке діє на базі Ужгородського держлісгоспу.
Наразі наші дітки перебувають у компанії найталановитіших і найпрацьовитіших «шкільних лісників» України..хоча, цілком можливо, що учні зі всієї України знаходилися у компанії найталановитіших і найпрацьовитіших лісників – учнів старших поколінь.
Директор Ужгородського держлісгоспу Василь Кий: «Участь у Всеукраїнському конкурсі – це вже неабиякий успіх. А учні нашого шкільного лісництва регулярно беруть участь у Всеукраїнських зльотах. Наразі до складу входять близько 20 учнів Кам’яницької ЗОШ. Учасники шкільного лісництва активно допомагають лісівникам та долучаються до всіх роботи в лісовому розсаднику, збору лісового насіння, облаштування навчально-пізнавальних стежок, благоустрою території. Активісти шкільного лісництва є багаторазовими переможцями обласних зльотів учнівських лісництв та учасниками Всеукраїнських зльотів. Тож надіюся, що наші юні лісівники повернуться з достойним результатом».
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ
clipnews