Прокуратура зареєструвала кримінальне провадження щодо можливих зловживань під час організації проведення капітального ремонту набережної Незалежності в Ужгороді

Прокуратура зареєструвала кримінальне провадження, за повідомленнями ЗМІ, щодо можливих зловживань під час організації проведення капітального ремонту набережної Незалежності в місті Ужгороді.

 

Ужгородською місцевою прокуратурою за наслідками опрацювання численних повідомлень у регіональних засобах масової інформації, розпочато кримінальне провадження, щодо можливих зловживань під час організації проведення капітального ремонту набережної Незалежності в місті Ужгороді .

Наразі, у кримінальному провадженні вживаються заходи для з’ясування обставин кримінальних правопорушень та перевірки слідчим шляхом доводів, висловлених громадськістю з приводу занепокоєння можливим завданням шкоди набережній Незалежності в ході ремонтних робіт та щодо розкрадання бюджетних коштів, виділених на їх проведення.

Попередня правова кваліфікація у даному кримінальному провадженні визначена за ч. 1 ст. 14 – ч. 3 ст. 191 КК України – готування до заволодіння коштами, за попередньою змовою групою осіб та ч. 1 ст. 366 КК України – службове підроблення.

Проведення досудового розслідування у кримінальному провадженні доручено слідчому відділу Ужгородського відділу поліції ГУНП в Закарпатській області під процесуальним керівництвом Ужгородської місцевої прокуратури.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області

 

clipnews