Подорож залізницею до Закарпаття – мальовничий край України

Одним з найцікавіших регіонів України є Закарпаття. Подорож в цей край дасть вам можливість подивитися на Україну іншими очима. Там, на іншій стороні Карпат, можна вкотре переконатися, наскільки Україна різна і незвідана навіть для нас самих, її громадян.

Як же дістатися до Закарпаття?

Для того щоб насолодитися красою Закарпаття на власні очі, досить вибрати ужгородський напрямок на місто Чоп та купити квиток на поїзд. По даному напрямку відправляються поїзди як з Києва, так з Харкова і Одеси без пересадок. Жителям інших міст України буде зручно купити квитки жд до згаданих міст, і на місцевому вокзалі пересісти вже на ужгородський напрямок. Також жителі Прибалтики і Білорусі можуть купити квиток на поїзд до України (а саме до Києва або Львова) і таким же чином скористатися поїздом ужгородського напрямку.

В наші дні придбати білет на потяг можна, не виходячи з дому, попередньо зробивши замовлення залізничних квитків, використовуючи відповідні сервіси в мережі інтернет, що дуже зручно і не займає багато часу. Білети на поїзд онлайн бажано купувати на перевірених сайтах і сервісах. Для цього вам потрібно:

  • знати пункт відправлення та призначення;
  • точну дату і час відправлення;
  • знати адресу своєї електронної пошти;
  • мати банківську карту для оплати і грошові кошти на ній.

Квиток ви отримаєте на електронну пошту, звідки зможете роздрукувати, і цього буде достатньо для посадки на поїзд. Куплені жд квитки онлайн (електронний варіант) ви можете обміняти на стандартний бланк в паперовому вигляді в касі залізничного вокзалу.

Складаємо маршрут мандрівки

Для планування своєї подорожі вам потрібно не тільки зробити замовлення залізничних квитків, але й прокласти правильний маршрут. Для цього, вам потрібно знати залізничні станції Закарпаття.

  1. Ужгород: Лушмори, Вишка, Турянський двір, Перечин, Воєводино – дізнатися розклад поїздів Ужгороду може бути у нагоді.
  2. Свалява: Воєводино, Поляна, Солочин, Турянський двір, Лушмори, Сусково.
  3. Карпати: санаторій «Карпати» і «Синяк», Чинадієво, Сусково. Пам’ятайте, що на станції «Карпати» зупиняються не всі поїзди.
  4. Мукачево: Косино, Хуст, Іршава, Солотвино, Велятино, Берегово, Шаян.
  5. Воловець: Ізки, Сойми, Кам’янка, Синевір, Жденіво, Колочава, Гукливий, Пилипець, Міжгір’я.

У зв’язку з розвитком туристичної галузі Закарпаття всі залізничні станції оснащені добрими комунікаціями, так що від цих станцій можна надалі пересуватися на автобусі або таксі. Цей напрямок популярний завжди, тому купити жд квитки онлайн краще завчасно.

partnernews