П’яні водії заполонили дороги Закарпаття та встановлюють антирекорди

За минулу добу працівники поліції Закарпаття задокументували випадки керування транспортними засобами в стані алкогольного сп’яніння в  Хустському, Великоберезнянському, Берегівському, Міжгірському, Іршавському районах.

 

У селі Гут Берегівського району працівники групи реагування патрульної поліції прибули на сімейну сварку. Господаря оселі вдома не застали, невдовзі той приїхав на міні-тракторі. З’ясувалося, що чоловік перебуває в стані сильного алкогольного сп’яніння. Під час медосвідування в лікарні у нього виявили 3,5 проміле алкоголю. На правопорушника склали адмінпротокол за керування в стані алкогольного сп’яніння.

У селі Велика Бігань Берегівського району працівники групи реагування патрульної поліції зупинили автомобіль марки «ВАЗ-21115», на якому не освічувався задній номерний знак. За кермом перебував місцевий житель у стані алкогольного сп’яніння. Від проходження медосвідування він відмовився. У присутності свідків на правопорушника склали адмінпротокол за керування в стані алкогольного сп’яніння, вилучили водійське посвідчення та відсторонили його від керування.

У місті Хуст вночі працівники групи реагування патрульної поліції зупинили автомобіль марки «ВАЗ-21013», який виконував незрозумілі маневри. За кермом перебував житель с.Сокирниця Хустського району, який був у стані алкогольного сп’яніння, але відмовився від медосвідування. На правопорушника в присутності свідків склали адмінпротокол за керування в стані алкогольного сп’яніння, вилучили водійське посвідчення та відсторонили його від керування.

У селі Білки Іршавського району поліцейські зупинили автомобіль марки «Таврія», який робив незрозумілі маневри. Керував ним місцевий житель у стані алкогольного сп’яніння. Під час медосвідування в лікарні у нього виявили 1,5 проміле алкоголю, про що правоохоронці склали відповідний адмінпротокол, вилучили водійське посвідчення та відсторонили водія від керування.

У Міжгір’ї працівники поліції зупинили мікроавтобус марки «Меrсеdеs Vіtо» іноземної реєстрації, на якому не освічувався задній номерний знак. За кермом автомобіля перебував житель села Колочава Міжгірського району, який був у стані алкогольного сп’яніння. Від проходження медосвідування він відмовився, про що правоохоронці в присутності свідків склали відповідний адмінпротокол, вилучили водійське посвідчення та  відсторонили водія від керування. Машину затримали на спецмайданчик поліції.

У Великому Березному працівники групи реагування патрульної поліції зупинили вночі автомобіль марки «ВАЗ-2101», на якому не працював один задній габарит. За кермом перебував місцевий житель, який не мав водійського посвідчення і  перебував у стані алкогольного сп’яніння. Від проходження медосвідування він відмовився. На правопорушника в присутності свідків склали відповідні адмінпротоколи й відсторонили його від керування.

Усі складені на правопорушників адмінпротоколи за ст.130 КУпАП (Керування транспортним засобом особою, що перебуває в стані алкогольного сп’яніння) правоохоронці скерують до суду для прийняття остаточного рішення.

 

Відділ комунікації поліції Закарпатської області   

 

clipnews