Мер Ужгорода Андріїв не з’явився до суду на розгляд власної апеляційної скарги

Розгляд апеляційної скарги, поданої на ухвалу слідчого судді Ужгородського міськрайонного суду, щодо застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави щодо міського голови Ужгорода відкладено на 08:50 год 24 вересня 2018 року. Повідомляє прес-служба Апеляційного суду Закарпатської області.

 

Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв на суд не з’явився, але суд вирішив проводити засідання без нього, але виявилося, що немає і адвоката Свиди, який підписав апеляційну скаргу, тож судді все ж таки перенесли засідання.
Нагадаємо, що міський голова підозрюється у вчиненні ряду злочинів:
Привласнення, розтрата або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем (ч.5 ст. 191 Кримінального кодексу України) та службове підроблення (ч.2 ст. 366 Кримінального кодексу України).

06 вересня слідчий суддя Ужгородського суду Тамаз Деметрадзе обрав підозрюваному у привласненні 6,5 млн гривень з бюждету меру Ужгорода Богдану Андріїву запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з визначенням застави у 440 тис. гривень.

 

 

clipnews

1 thought on “Мер Ужгорода Андріїв не з’явився до суду на розгляд власної апеляційної скарги”

Comments are closed.