Банк Альянс повідомив про вступ у Європейську Бізнес Асоціацію: найгарячіші новини

Мабуть, кожен хоча б раз чув про те, що складання фінансового плану допомагає більш раціонально розпоряджатися своїми коштами: значно економити й не витрачати гроші на непотрібні речі. Скласти його – дуже проста задача, а ось дотримуватись – зовсім нелегко. Ймовірно, люди безуспішно намагаються слідувати плану, але після декількох невдалих спроб дуже скоро закидають цю справу.

Насамперед, у такому випадку варто звернути увагу на те, чи вірно ви склали бюджет. Мабуть, якась стаття витрат не була врахована, саме тому щомісяця ви виходите за межі встановленого ліміту. Якщо помилок допущено не було, тоді знадобиться немала сила волі для того, щоб привчити себе контролювати свої витрати. Ось декілька підказок, які допоможуть вам з цим:

  1. Намагайтеся нічого не купувати в день отримання заробітної плати. Психологи відмічають, що саме в цей час ми більш за все схильні робити нераціональні придбання. Найімовірніше, якщо ви відвідаєте магазин наступного дня, витрачена сума буде значно менша.

  2. Йдучи в супермаркет, завжди складайте перелік необхідних продуктів, від якого не можна відступатися ні в якому разі, навіть якщо ви просто забули записати необхідний товар. У разі крайньої необхідності завжди можна повернутися й придбати все потрібне, але найчастіше ця «крайня необхідність» ніколи не наступає.

  3. Не тримайте всі гроші постійно при собі. В гаманці повинна бути тільки необхідна на день сума. Таким чином ви просто не зможете витратити більше, ніж запланували. У випадку, якщо ви побачите в магазині річ, яку давно хотіли придбати, вам доведеться повернутися додому за грошима, а це – зайва нагода ретельно все зважити.

  4. Існує досить популярний метод із конвертами. Він полягає в тому, щоб буквально розділити по конвертах загальну суму коштів на такі сектори, як харчування, оплата комунальних послуг та інші необхідні вам. Головне правило – кожен конверт використовується тільки за призначенням.

  5. Найбільш надійний спосіб не витратити зайвого – складати частину грошей на депозит. Так, наприклад, Банк Альянс надає своїм клієнтам дуже вигідні умови, які дозволяють отримати значний за розміром пасивний прибуток.

Також варто відмітити, що більшість людей відносяться до депозитних рахунків з побоюванням, адже існують приклади, коли гроші просто безслідно зникли. Але Банк Альянс поспішає заспокоїти своїх клієнтів величезною кількістю гарантій.

Головна з них – це, безумовно, нещодавний вступ установи у склад Європейської Бізнес Асоціації. Ця новина дуже швидко почала обговорюватись у фінансовому світі, адже вона підтверджує надійність Банку Альянс і дозволяє йому зайняти позицію лідера серед інших комерційних банків.

Джерело: bankalliance.ua

partnernews