В Ужгороді відбувся чемпіонат Закарпаття з баскетболу 3х3

До обласного центру з’їхалося близько 30 команд з різних міст Закарпаття (Ужгород, Свалява, Мукачево, Чоп). Визначали сильніших у п’ятьох категоріях: U-12, U-14, U-16, жінки та чоловіки. Призовий фонд турніру становив 5000 гривень.

Як юні, так і дорослі спортсмени відзначилися високим рівнем підготовки. На майданчиках точилася напружена боротьба, а поза ним панувала дружня атмосфера. Свято вдалося на славу, адже спортсмени, окрім нагород, отримали купу позитивних емоцій. Неабияк сподобалися учасникам конкурси на влучні кидки, де можна було поборотися за приємні подарунки.

У наймолодшій групі (U-12) чемпіонське звання здобула команда з міста над Ужем, до якої ввійшли Федір Варга, Данило Шевко та Олександр Кашшай. Серед 14-річних не було рівних представникам обласного центру Ігорю Великокладу, Олександру Кравчуку, Максиму Пилипу та Андрію Зоріну.

У віковій категорії U-16 найкращі результати показали спортсмени з Ужгорода. Золоті нагороди отримали Дмитро Піскор, Олександр Варга, Крістіан Тирпак та Юрій Кельман.

Визначали сильніших також серед жіночих команд. На жаль, масовістю ця категорія похизуватися не змогла. На старт вийшли всього дві команди. За підсумками матчів першу сходинку посіли ужгородки Юлія Трофімова, Катерина Шикула, Юлія Сідак.

Найбільша увага присутніх була прикута до категорії «Чоловіки». Тут за першість боролися 15 команд. Поєдинки відзначилися видовищністю, що неабияк тішило вболівальників. Увесь п’єдестал пошани зайняли ужгородці. Третю сходинку посіли Антон Опрофат, Олексій Бабаркін, Євгеній Курдибаха, Олександр Волощук. «Срібло» в активі Олександра Дуркоти, Олександра Варги, Олександра Зубковського та Дениса Лагодіна. А чемпіонами Закарпаття з баскетболу 3х3 стала команда у складі Антона Іванини, Владислава Плешакова, Івана Петичела та Едварда Ножова.

 

Олег МИКИТА

clipnews