В Ужгороді провели концерт на підтримку скаліченої комунальниками Анітки Білей

Понівечена через халатність ужгородських комунальників Аніта Білей, переживши десятки операцій, досі не може повноцінно рухатись. На її підтримку закарпатські артисти дали концерт в обласній філармонії.

 

Подробиці заходу описав Роман Вішован на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

Прекрасний благодійний вечір відбувся вчора в філармонії. В залі і на сцені зібралися щирі люди з однією метою – допомогти Аніточці Білей скоріш стати на ніжки. В залі царювала неймовірна атмосфера доброти і позитивних емоцій. Цьому сприяли виступи понад 30(!) артистів, кожен з яких відкривав свою душу. На сцені змінювали один одного і молодь і сивочолі виконавці, вражала жанрова різноманітність концерту: поряд з танцювальними номерами, радували виконавчою майстерністю співаки – від фолку і класики до рок музики, яка була широко представлена такими напрямками як поп-рок, альтернатива, панк, хард прогресивний і врешті блюз-рок!

Особисто мене, найбільш вразила оперна діва Мирослава Швах-Пекар, 83-річна заслужена артистка України Олена Поляк з стародавньою закарпатською піснею, гурт Korzo з неперевершеним Джейкобом. Ну і звичайно, наша зіронька Мирослава Копинець, яка звалила на свої тендітні плечі левову частку проблем по організації концерту!

Хочеться подякувати всім добрим людям, волонтерам і окремо Анітці, яка нас всіх об’єднала навколо себе. Знай, що в тебе є неймовірна сила: бачиш скільки артистів і простих людей прийшли тебе підтримати – це не просто так! Тому ніколи не падай духом, будь і надалі такою мужньою – ти не одна!

 

 

clipnews