Ужгородський міський голова Андріїв закупляє гранітну плитку за значно завищеними цінами

Громадян міста Ужгород не на жарт обурюють капітальні ремонти вулиць та площ міста нинішньої каденції ужгородської влади.

 

Роботи умисно затягуються, а якість виконаного бажає кращого. Мало того, всі багатомільйонні підряди виграє одна Київська фірма – ТОВ “КБК”.

Згадуване підприємство вже отримало замовлень на понад 300 мільйонів гривень від Департаменту міського господарства Ужгородської міської ради. Являється фігурантом 3-х кримінальних проваджень.

Днями, за повідомленнями ЗМІ, Прокуратура Закарпатської області відкрила кримінальне провадження. Новинні видання повідомляли про можливі зловживання під час капремонту пл. Петефі.

Так, міська рада вчергове оголосила тендер на так звані “додаткові роботи” з ремонту дорожнього покриття, вартістю у 10 млн гривень.

Це при тому, що декілька місяців тому на ці ж роботи було виділено 6 млн грн. Не задорого для перекладання існуючої бруківки та мощення гранітних плит?

Яким чином додаткові роботи виявилися на 4 млн дорожчими – невідомо.

Як виявилося, окрім зловживань та маніпуляцій з замовленням послуг на фіктивні роботи, згадуване ТОВ КБК закуповує матеріали за цінами в 3-4 рази вищими, аніж середньоринкові.

Якщо квадрат гранітної плитки реально коштує 577 грн за метр квадратний, то за очевидною змовою з місцевою владою, підрядник закуповує її за 1866 грн і 1300 грн для ремонтів пл. Петефі та Набережної Незалежності відповідно.

Таким чином, через попередню змову посадових осіб місцевої влади та київської фірми, бюджет Ужгорода, тільки на закупівлі гранітових плит на цих 2-х ремонтах, зазнав втрав на суму 6 млн 862 тис 594 грн.

Про масштаби таких зловживань в межах всіх виконаних в місті ремонтів важко і подумати.

Сподіваємося на оперативне втручання правоохорониих органів, які перевіряють надану ЗМІ інформацію.

Закарпатський інсайдер

 

clipnews