Ужгородська вулиця перетворилася на загрозу для авто і здоров’я пішоходів (ВІДЕО)

Отримати удар бруківкою ризикують ужгородці на вулиці Підградській в Ужгороді. Криворукі майстри міськради на шару ремонтують дорожнє покриття, в результаті важкі каменюки вилітають з під коліс автівок і несуть реальну загрозу. Таких місць на цій вулиці декілька.


Погіршилась ситуація з перекриттям Шумної, адже тепер через Підградську спрямовано додатковий потік машин. Мер Андріїв, тим часом, зайнятий “загрузкою” Ужгорода бетонними бордюрами та бруківкою власного виробництва з гарантійним сроком експлуатації 1 рік.

 

Небезпечна бруківка в Ужгороді

Отримати удар бруківкою ризикують ужгородці на вулиці Підградській в Ужгороді. Криворукі майстри міськради на шару ремонтують дорожнє покриття, в результаті важкі каменюки вилітають з під коліс автівок і несуть реальну загрозу. Таких місць на цій вулиці декілька. Погіршилась ситуація з перекриттям Шумної, адже тепер через Підградську спрямовано додатковий потік машин. Мер Андріїв, тим часом, зайнятий "загрузкою" Ужгорода бетонними бордюрами та бруківкою власного виробництва з гарантійним сроком експлуатації 1 рік.

Geplaatst door Трибуна op Vrijdag 17 augustus 2018

clipnews