У справі про мільйонні розкрадання на ремонтах “Совиного гнізда” в Ужгороді прокуратура вивела з під удару мера Ужгорода Андріїва

Ужгородський міський голова Богдан Андріїв, який підписав акти приймання-передачі виконаних робіт реконструкції “Совиного гнізда” , не понесе відповідальності за мільйонні розкрадання. Про це на своїй сторінці у мережі Фейсбук повідомляє член громадської ради при НАБУ Олександр Пересоляк.

 

ВІД 7-ми ДО 12 років ПОЗБАВЛЕННЯ ВОЛІ загрожує за реконструкцію “Совиного гнізда” в Ужгороді

В заволодінні 6 553 919,00 грн. коштів громади Ужгорода обвинувачується засновник ТОВ «БК «Трансбуд» Марценюк Володимир Олегович.

Будучи заступником директора ТОВ «БК «Трансбуд», Марценюк Володимир виконував реконструкцію пам’ятки архітектури національного значення «Амбар та винний Льох 18 ст.» у м. Ужгород по вул.. Ф. Ракоці, 2.

На думку прокуратури, Володимир Марценюк з метою легалізації коштів, здобутих злочинним шляхом, здійснив ряд фіктивних “фінансових операції” за нібито придбані матеріали:

1. Перерахував кошти від ТОВ «БК «Трансбуд» на рахунок приватного підприємства «ЕКОМ», засновником якого він сам і являється.

2. Перерахував кошти від ТОВ «БК «Трансбуд» на рахунок ФОП своєї дружини.

3. Перерахував кошти від ТОВ «БК «Трансбуд» на на рахунок ФОП сестри своєї дружини.

4. В подальшому 3 095 300 гривень було переведено в готівку цими підприємствами.

Також, прокуратурою обвинувачується Яремко Мирон Євгенійович – інженер технагляду, який, по версії прокуратури, діяв у змові з виконавцем реконструкції і забезпечив завищення її вартості.

Кому з чиновників Ужгородської міської ради призначалися ці 3 млн. грн.????

Яким чином кримінальної відповідальності вдалося уникнути Богдану Андріїву? Адже, саме він підписав акти приймання-передачі виконаних робіт від Ужгородської міської ради?

За цю схему розкрадання коштів громади Ужгорода не покарано ЖОДНОГО чиновника Ужгородської міської ради!

Навіть більше! Апеляційний суд Закарпатської області розглядає питання, щоб передати справу із Закарпаття у Львів. Добре, що не в Конюхів… Ухвала тут: http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/74162833.

Звісно, так до неї буде менше уваги з боку громадськості, – зазначає Олександр Пересоляк.

 

clipnews