Скаліченій через комунальників дитині з Ужгорода потрібна допомога (відео)

Через халатність комунальників в Ужгороді дівчинка вже перенесла 27 операцій. Минуло два роки ніжку 13-річної вкоротили на 15 см, і без милиць пересуватися вона досі не може. Тим часом чиновники мерії відвернулися від допомоги сімї, а волонтери організовують благодійний концерт.

 

Мама Аніти Оксана Білей розповідає про те, як змінилося життя її донечки за два роки після нещасного випадку, і не може стримати сльози. Аніта досі не ходить, в 13 років пережила 27 операцій. І це ще далеко не кінець лікування.

Історію Аніти Білей знає чи не кожен ужгородець. Два роки тому дівчинка поверталася зі школи. Якраз зателефонувала мамі, та розмову перервала біда. На території школи зрізали дерева. Величезна тополя впала на Аніту. Її одразу госпіталізували із забоєм головного мозку, багатоуламковим відкритим переломом обох кісток лівої гомілки і обширними інфікованими забійними ранами.

Минув час. Ніжка дівчинки досі не функціонує. Її вкоротили на 15 см. Тата у сімї немає. Через біду пані Оксана не має можливості працювати, платити за орендоване житло. А доньці щоденно потребні знеболювальні. Спершу чиновники міської ради допомагали з оплатою квартири, ліками. Однак нині про жінку забули. А окрім того, каже мати, намагаються шантажем змусити забрати заяву з суду.

Варто додати, горе-тополя, що змінила долю цієї дівчинки, росла на території школи. Була аварійною, однак, зі слів мами та очевидців, місце навколо дерева під час робіт працівники не обгородили.

Нашу розмову з дівчатами Білей випадково почула приватний підприємець пані Людмила – і захотіла розказати, яку картину чи не щодня бачить по вулиці Грушевського, біля дитячого садочку.

Хотілося б вірити, що біда навчить, і комунальники відповідальніше ставитимуться до роботи, однак історії ужгородців доводять протилежне… Тим часом пані Оксана вимагає справедливості вже через суд. А Аніта наразі живе мріями. Вже цього тижня кожен з вас має змогу допомогти та висловити слова підтримки цій дівчинці. Волонтери організували благодійний концерт на підтримку Аніти. 16 серпня о 17:30 у філармонії дівчинка чекає на вас. Також ви можете допомогти за такими реквізитами:

Приватбанк 4149 4996 4694 5558
Оксана Білей, телефон 099 737 1707, 066 144 1967

 

 

clipnews