Піротехніки двічі виїжджали на вилучення та знищення вибухонебезпечних предметів на Ужгородщині

Так, 12 серпня вилучено та знищено артилерійський снаряд калібром 76 мм часів Другої світової війни, який виявлено туристичною групою під час проходження маршруту у лісовому масиві біля села Невицьке, Ужгородського району.

Наступне повідомлення рятувальникам надійшло вже 13 серпня, однак знову ж таки з с. Невицьке. Цього разу місцеві мешканці виявили небезпечні предмети під час розчистки каналу екскаватором. Прибувши на місце піротехніки  ідентифікували їх, як дві протитанкові міни М-62 та знищили  шляхом контрольованого підриву на полігоні у селі Оріховиця.

Управління ДСНС України у Закарпатській області закликає громадян дотримуватися правил поведінки з вибухонебезпечними предметами. У разі їх виявлення треба негайно повідомляти про це за номером «101» або «102».

Категорично забороняється навіть торкатися їх, пересувати, заливати рідинами, засипати ґрунтом. Не можна здійснювати на вибухонебезпечну знахідку звуковий, світловий, тепловий чи механічний вплив, адже практично всі вибухові речовини чутливі до таких впливів.

 

У ДСНС України у Закарпатській області

clipnews