На Закарпатті затримано за добу п’ятьох п’яних водіїв, в одного з яких виявили понад три проміле алкоголю

За минулу добу працівники груп реагування патрульної поліції Закарпаття задокументували випадки керування транспортними засобами в стані алкогольного сп’яніння в Тячівському, Хустському, Міжгірському, Берегівському районах.

 

У Міжгір’ї працівники групи реагування патрульної поліції зупинили незареєстрований мотоцикл марки «Аlfа», яким керував у стані сильного алкогольного сп’яніння і без належних документів житель села Репинне  Міжгірського району. Під час медосвідування в районній лікарні в нього виявили 3,05 проміле алкоголю. На правопорушника склали відповідні адмінпротоколи, мотоцикл затримали на спецмайданчик поліції.

У місті Хуст працівники групи реагування патрульної поліції зупинили вночі  автомобіль марки «Rеnault Меgаne» з держномерами Дніпровської області, водій якого не увімкнув поворотник під час виконання маневру. За кермом іномарки перебував житель Івано-Франківської області, який тимчасово проживає на Закарпатті, працюючи тут. Водій був у стані алкогольного сп’яніння, але відмовився проходити медосвідування і не надав водійського посвідчення. На правопорушника в присутності двох свідків склали адмінпротоколи за керування в стані алкогольного сп’яніння і без водійського посвідчення та відсторонили його від керування.

У селі Сокирниця Хустського району правоохоронці зупинили вночі автомобіль марки «ВАЗ-2106», на якому не працювала одна фара. За кермом автомобіля перебував місцевий житель, який перебував у стані алкогольного сп’яніння, але відмовився від проходження медосвідування. На правопорушника склали  адмінпротокол за керування в стані алкогольного сп’яніння, вилучили водійське посвідчення та відсторонили його від керування.

У селі Нижні Ремети Берегівського району працівники групи реагування патрульної поліції зупинили трактор марки «МТЗ», у причепі якого сидів пасажир, що заборонено законом. Керував трактором місцевий житель, який не мав водійського посвідчення і перебував у стані алкогольного сп’яніння. Драгер виявив у нього 0,66 проміле алкоголю, про що правоохоронці склали відповідні адмінпротоколи та відсторонили тракториста від керування.

У селі Грушево працівники групи реагування патрульної поліції Тячівського відділу зупинили ввечері автомобіль марки «Vоlkswаgеn Passat» Івано-Франківської реєстрації. Водій не включив поворотник під час виконання маневру. Чоловік перебував у стані алкогольного сп’яніння і не надав водійського посвідчення. Від проходження медосвідування він відмовився. У присутності свідків на правопорушника склали відповідні адмінпротоколи та відсторонили його від керування.

Усі складені на правопорушників адмінпротоколи за ст.130 КУпАП (Керування транспортним засобом особою, що перебуває в стані алкогольного сп’яніння) правоохоронці скерують до суду для прийняття остаточного рішення.

 

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

 

 

clipnews