На Закарпатті відбувся Всеукраїнський форум учасників бойових дій на сході України (фото)

У суботу, 25 серпня, в мальовничому куточку Великоберезнянщини – Стужицькому відділенні Ужанського національного природного парку – розпочався Всеукраїнський форум учасників бойових дій на сході України «Загартовані війною». Організацію заходу, що проходить на Закарпатті вже другий рік поспіль, підтримала Закарпатська обласна державна адміністрація.
Ужанський нацпарк зібрав кілька сотень воїнів-захисників з різних куточків України, інвалідів АТО, членів родин загиблих героїв. Коротка літня злива не завадила проведенню заходу, гості й учасники форуму скористалися гарною можливістю поспілкуватися в невимушеній атмосфері, згадати бойовий шлях і своїх побратимів.
Розпочався захід хвилиною мовчання, яку оголосив ведучий Павло Федака, за командиром роти 15 ОГШБ, старшим лейтенантом Георгієм Ольховським та всіма полеглими за незалежність України.
– Закарпаття – найзахідніша область країни, географічно вона знаходиться найдалі від зони бойових дій на Донбасі. Однак ми, як і інші регіони, також робимо свій потужний внесок у захист суверенітету і територіальної цілісності України, – зазначив під час відкриття Форуму заступник голови Закарпатської ОДА Ярослав Галас. – Близько п’яти тисяч закарпатців є учасниками антитерористичної операції. Ці люди зі зброєю в руках стримували і стримують російську армію, іноді ціною власного життя забезпечують мир і спокій країні.
Я.Галас, котрий у розпал бойових дій на сході працював разом із Геннадієм Москалем на Луганщині, привітав присутніх із Днем Незалежності України, який міг і не відбутися без звитяги наших воїнів-захисників.
– Я хотів би згадати той бойовий дух, почуття ліктя і взаємовиручки, які постійно бачив серед наших військових. Той, хто побував там і відчув це на собі, ніколи не забуде ці почуття, – наголосив заступник голови ОДА. – Тому зараз мені хочеться побажати всім, щоб почуття взаємозалежності і взаємодопомоги, які ви відчули в зоні бойових дій, залишалося і в мирний час, на мирних територіях. Адже чим би кожен із нас не займався зараз, усі ми взаємозалежні один від одного, і в нас одна країна, яку ми разом розбудовуємо!
Почесним гостем Форуму став голова «Української асоціації інвалідів АТО» Сергій Тріскач, котрий нагородив військовослужбовців відзнаками «За оборону шахти «Бутівка» та «За оборону рідної землі». На превеликий жаль, частину відзнак було присвоєно посмертно.
– Україна – велика держава, а українці – славетна нація. Ми маємо історію, яка доводить, що ми ніколи не були агресорами і не хотіли війни, – підкреслив С.Тріскач. – В умовах, коли ми чітко побачили і усвідомили свого ворога, нам важливо об′єднуватися і спільно боронити рідну землю.
Адже якщо серед нас множитимуться чвари, втрачатиме і Україна, і кожен з українців!
Впродовж заходу  пройшов ветеранський велозабіг за маршрутом «Ужгород – Стужиця»,  відбувся  товариський турнір з волейболу, змагання з перетягування канату та штовхання гирі. Культурна програма дводенного Форуму передбачала відвідини тисячолітніх дубів, екскурсію до місця падіння метеорита «Княгиня».

 

Дружина, підступно вбитого російськими спецслужбами в Києві депутата Держдуми Росії, Дениса Вороненкова відома оперна співачка Марія Максакова вносить вагомий внесок в боротьбу з путінським режимом. 25 серпня Марія виступила перед учасниками Всеукраїнського форуму учасників бойових дій на сході України «Загартовані війною», який пройшов на території Ужанського національного природного парку.

 

Крим є невід’ємною частиною України вважає Марія Максакова. Відома співачка прибула на атовський фестиваль на запрошення слухача генеральського факультету Національного університету оборони України, підполковника Миколи Журавльова.

Також перед атовцями виступили учасник бойових дій, автор-виконавець, лауреат фестивалів пісень про АТО Вячеслав Купрієнко, відомі співачки Світлана Токарь, Василина Голянич, гурт “Шарж” (Роберт Голованенко та Сергій Соболь), а токож дитячий хореографічний колектив Київського політехнічного інституту.

Марія Максакова на Всеукраїнському форумі учасників бойових дій на сході України «Загартовані війною»

Дружина, підступно вбитого російськими спецслужбами в Києві депутата Держдуми Росії, Дениса Вороненкова відома оперна співачка Марія Максакова вносить вагомий внесок в боротьбу з путінським режимом. 25 серпня Марія виступила перед учасниками Всеукраїнського форуму учасників бойових дій на сході України «Загартовані війною», який пройшов на території Ужанського національного природного парку.Крим є невід'ємною частиною України вважає Марія Максакова.

Geplaatst door Трибуна op Zaterdag 25 augustus 2018

 

                   
     
clipnews