Кабельно-провідникова продукція в Україні

Принципи роботи нашої компанії.

Орієнтація на замовника

У нашій роботі основне – інтереси клієнтів. Досвідчені фахівці, ознайомившись із завданням і вимогами клієнта, знаходять рішення, яке оптимально реалізовує поставлені цілі як з точки зору отримання найкращого результату, так і з точки зору вигідної ціни. Здійснити це дозволяє широкий асортимент продукції, який завжди в наявності, пропозиції від різних торгових марок, прямі постачання. Ми пропонуємо оптимальне співвідношення ціни і якості, залежно від переваг замовника.

Постійний розвиток

Ми проводимо регулярне вивчення ринку кабельно-провідникової продукції, електроустаткування, світлотехники з метою поповнення новинками у цій області.

В асортименті представлені найкращі товари і пропозиції від наших постійних партнерів.

Інформаційна підтримка

Для клієнтів компанії ТОВ “МАСТЕРКАБЕЛЬ” існує постійна інформаційна підтримка, яка включає консультацію по вибору оптимальної продукції для найкращого виконання цілей замовника, консультування про асортимент кабельно-провідникової і іншої продукції, а також надання вичерпної інформації з усіх питань, що цікавлять замовника. Консультування здійснюють кваліфіковані фахівці, співробітники компанії з багаторічним досвідом в цьому напрямі, по телефону або e-mail.

Переваги співпраці

Працюючи у рамках вищеперелічених принципів, наші клієнти отримують наступні переваги від співпраці з нашою компанією:

  • широкий асортимент кабельно-провідникової продукції (ВВГ, АВВГ, ВБбШв, АВБбШв, КГ, ПВ, ПВС, ШВВП, РПШ, КВВГ, СІП, ТППеп та ін.), низьковольтного електроустаткування, світлотехніки, електроізоляційних матеріалів;
  • прийнятні ціни;
  • реалізація будь-яких довжин кабелю і дроту;
  • можливість розстрочки платежу;
  • максимально швидкі терміни виконання замовлення;
  • доставка здійснюється в усі точки України будь-якою транспортною компанією зручною для замовника;
  • гнучкий, індивідуальний підхід до мети кожного клієнта.

До числа споживачів продукції OOO “МАСТЕРКАБЕЛЬ” входять великі будівельні, енергетичні, електротехнічні підприємства України;

— компанії і заводи, що спеціалізуються на виробництві і розподілі електричної енергії;

— підприємства і організації, які здійснюють монтаж і займаються експлуатацією кабельних мереж.

Продукція, яку пропонує наша компанія, відповідає стандартам ГОСТ і ТУ, а також міжнародній системі якості ISO 9001-2001 (ISO 9001 : 2000, IDT).

З будь-яких питань звертайтеся за телефоном:

(096) 941-78-01!

partnernews