Гірські рятувальники відшукали та надали допомогу двом травмованим туристам

Впродовж 5 серпня гірські рятувальники  Міжгір’я двічі виїздили на пошуки та надання медичної допомоги травмованим туристам.

 

Так, у першому випадку, о 15:10 в оперативно-рятувальну службу надійшло повідомлення, що під час катання на велосипеді в районі г. Гимба, що в с. Пилипець Міжгірського району отримав травму та потребує допомоги мешканець с. Н. Розділ Львівської області 1997 року народження.  Для проведення пошуково-рятувальних робіт було направлено трьох рятувальників та один автомобіль Міжгірського гірського пошуково-рятувального відділення. О 16:00 туриста було знайдено. Чоловіку надали долікарську допомогу та транспортували до Воловецької районної лікарні.

А вже о 18:05 до рятувальників  знову надійшло тривожне повідомлення. Цього разу їх сповістили, що під час проведення змагань з парапланеризму «Кубок Карпат» в с. Пилипець, гора Магура,  травмувалась одна із учасниць, 39-річна жителька м. Одеса.

Пошук потерпілої як і в попередньому випадку здійснювали рятувальники гірського пошуково-рятувального відділення смт Міжгір’я. Жінці було надано долікарську допомогу та транспортовано до місця відпочинку. Від подальшої госпіталізації туристка відмовилась.

 

У ДСНС України у Закарпатській області

clipnews