За серію крадіжок майна мукачівця засудили на три роки позбавлення волі

Мукачівський міськрайонний  суд  виніс   вирок стосовно 30-річного мукачівця, який вчинив ряд крадіжок на території міста Мукачева. Чоловік викрав 5 велосипедів, електроніку та інше. За скоєні злочини суд призначив йому покарання — 3 роки позбавлення волі. 

 

30-річний мукачівець, якого затримали працівники Мукачівського  відділу поліції, визнаний винним у скоєнні дев‘яти  кримінальних правопорушень.

Як встановили поліцейські, чоловік причетний до восьми крадіжок майна мукачівців. Серед них 5 велосипедів, телевізор, електроінструменти, тощо.  Правоохоронці затримали крадія  на місці останнього злочину. З будинку  мукачівця по вулиці Ілони  Зріні чоловік викрав  чавунні батареї.

Крім того встановлено, що до злочинної діяльності підозрюваний  втягнув і неповнолітнього мукачівця: запропонував 16-річному хлопцеві  вчинити крадіжку.

Сума збитків, яких зазнали  потерпілі, загалом склала 17 000 гривень.

Досудове розслідування у цих справах було завершено та скеровано з обвинувальним актом до місцевого  суду.  Злочинні дії чоловіка мукачівські слідчі кваліфікували  за частинами  2 та 3 статті  185  та частиною  1 статті  304 Кримінального кодексу України, тобто крадіжки та втягнення неповнолітнього у злочинну діяльність.

Вина чоловіка у скоєнні вказаних правопорушень була повністю доведена. Мукачівський міськрайонний суд визнав його винним в інкримінованих йому злочинах і призначив покарання у вигляді 3 років позбавлення волі.

 

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

clipnews