Словацький ансамбль осіб з обмеженими фізичними можливостями прийняв участь у фестивалі «Березнянський ярмарок»

15 липня 2018 року словацький вокальний ансамбль заснований Михайловецькою районною радою Словацької асоціації інвалідів (голова Ева Хлоднікова) вперше за час свого існування прийняв участь у Відкритому районному фестивалі народних промислів та народної творчості Ужанської долини «Березнянський ярмарок».

 

Організувати цю поїздку вирішив голова Закарпатського обласного осередку Української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату Олександр Лизанець на запрошення начальника відділу культури Великоберезнянської РДА Глодан Нелі Миколаївни. За словами Еви Хлоднікової вона разом з вокалістами словацького ансамблю змогли в ході цієї поїздки насолодитись красою Закарпатського краю, дізнатись багато цікавого про його культуру, традиції, звичаї та промисли. Приємно вразило їх гостинне та доброзичливе ставлення організаторів та учасників фестивалю.

 

В свою чергу Ева Хлоднікова передала начальнику відділу культури Великоберезнянської РДА Глодан Нелі Миколаївни запрошення на міжнародний музичний фестиваль в Словаччині, який відбудеться в м. Михайлівці 28-29 версня 2018 року.

 

Закарпатський обласний осередок Української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату висловлює щиру подяку підприємцю Трутнєву Сергію Альбертовичу (ТОВ «Автоспортсервіс-сінт»), який допоміг організувати цю поїздку.

 

Шановні читачі, у Вас є можливість підтримати людей з обмеженими можливостями, та сприяти їх реабілітації, надавши посильну допомогу:

 

ПАТ КБ “Приватбанк”

п\р 26004053909822

Код ЄДРПОУ 37231258

МФО 312378

За детальнішою інформацією можете звертатись за телефоном +380997915415

 

clipnews