Побутові розбірки між закарпатськими ромами завершилися вбивством жінки

По обіді 1липня в Берегово по вул. Тіноді, неподалік місця компактного поселення ромів, було знайдено місцеву ромку з наявними ножовими пораненнями.  Медики, що прибуло до місця трагедії, намагались реанімувати потерпілу, однак остання померла в реанімобілі під час слідування до лікарні.

Як стало відомо з джерел в органах поліції, основною версією вбивства є конфлікт на побутовому рівні, втім деталі інциденту поліція не поширює. Стало відомо про розгляд можливих версій інциденту з «зовнішнім слідом» та вбивством на етнічному грунті.  Однак, відпрацюванням місця злочину та опитуванням місцевих мешканців не виявлено жодних сторонніх осіб, які б перебували в ромському поселенні в день інциденту. Зі слів поліціантів опитувані місцеві роми  не були відкритими у спілкуванні і намагались приховати певні деталі інциденту, які б пролили світло на ситуацію.

Наразі зібрані поліцією докази вказують на вбивство ромки внаслідок конфлікту на побутовому рівні серед мешканців місцевого поселення ромів.

За даним фактом поліція відкрила кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України, тобто умисне вбивство.

 Додаткову інформацію за кримінальним провадженням поліція повідомить згодом.

clipnews