Лісівники Ужгородщини в запальній боротьбі змагалися у Татранській косьбі

Цими вихідними у словацьких Татрах було гаряче. Винуватцями всьому стали лісівники, які з’їхалися на міжнародні змагання змаганнях «Tatranska kosba 2018 a Spica gulas 2018», які відбулися у Татранському національному парку (Татранська Яворіна, Словаччина).
Честь Закарпаття відстоювали традиційно лісівники ДП «Ужгородське ЛГ». За призові місця вони змагалися з командами лісогосподарських підприємств Словаччини, Угорщини, Чеської республіки, Польщі. Загалом у змаганнях взяли участь близько 30 команд. Незважаючи на проливну зливу та 11-ти градусну температуру, представники України були одними з кращих у ручному косінні трави та зайняли 3 місце.
Загалом, як коментує подію директор ДП «Ужгородський лісгосп» Василь Кий, команда ужгородських лісівників задоволена результатом. «Ми сповнені гордістю від того, що саме ми представляли Україну на цих змаганнях у Словаччині. Ми мали можливість спілкуватися з колегами з різних європейських країн»
Провідний інженер лісового господарства Неля Юричко поділася своїми враженнями від змагань:
«Змагання «Tatranska kosba» проходять вже 14 років. Організатором їх є Штатні ліси Татранського національного парку. Предметом цих змагань є визначення кращих у косінні трави ручною косою (косіння в парі та одинарне косіння) а також у приготуванні страви лісників та мисливців – гуляшу. Що стосується конкурсу на приготування страви, то судді визнали закарпатський бограч, який приготували ужгородці, «смачним, цікавим та оригінальним».
Приємно представляти Україну на змаганнях такого рівня. Українській команді присудили також 3 місце з понад двох десятків учасників».
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ
clipnews