Де знайти якісну юридичну підтримку в Україні

Останні декілька років в Україні відбулися зміни, що ніяк не до вподоби пересічному громадянину. Було прийнято ряд законів, що суперечать один одному, є багато недосконалих законодавчих актів, що мають декілька варіантів інтерпретацій та інші складні моменти у юридичній площині. Це стало ґрунтом для багатьох спекуляцій та незаконних рішень у різних сферах, і тому багато підприємців та звичайних громадян почали шукати ту якісну юридичну підтримку в таких випадках, як це посилання.

Незалежно від того, у яку ситуацію втрапляє громадянин, він може шукати допомоги у професійних юристів, одним з яких є Сергій Слинько advokate-kiev.com/uk/. Цей видатний юрист допомагає підприємцям по всій Україні, консультує з питань кримінальної відповідальності, економічних злочинів та податкових правопорушень.

Однією з найбільш популярних послуг, що надає адвокатська група Слинько є консультації у сфері адміністративних порушень там, особливо пов’язаних із корупцією.

До цих порушень відносяться:

  • Коли посадова особа займається паралельною діяльність. Якою вона не повинна займатися, якщо обіймає адміністративну посаду;
  • Коли посадовець отримує коштовні подарунки, які не вказує у податковій декларації, а також віддячує за ці подарунки прийняттям неправомірних рішень;
  • Гра на тоталізаторі;
  • Порушення у сфері фінансування та інші.

У будь-якому випадку, коли пересічний громадянин чи посадова особа потрапляє у халепу, йому не треба чекати, що проблема зникне сама по собі. Бо така позиція означає, що складнощі будуть тільки поглиблюватися, наприклад, можуть зростати штрафні санкції, відкриватися додаткові справи та ін. Тому як-що людина знає, що її у чомусь звинувачують, вона повинна негайно звернутися до компетентного юриста по допомогу. Юрист може надати консультацію щодо законності звинувачень, допомогти скласти вам заперечення, представляти вас у суді за необхідності. Для того, щоб юрист мав змогу представляти вас у суді та інших інстанціях, необхідно підписати договір на надання юридичних послуг, це буде законною підставою для юриста вирішувати всі питання та говорити від ім’я клієнта.

partnernews