Закарпатець забув, де припаркував свій автомобіль і заявив про його угон

Співробітники Перечинського відділення поліції оперативно розшукали автомобіль,  який, зі слів власника, у нього  викрали.  Машину повернули заявнику. Вирішується питання про  правову кваліфікацію  події.

 

Вчора ввечері, близько 21.30 год, на лінію «102» надійшло повідомлення від мешканця с.Дубриничі Перечинського району про незаконне заволодіння його транспортним засобом марки ВАЗ «2109». Заявник повідомив, що  машину він залишив на вулиці Ужанській у смт.Перечин,  а коли повернувся на місці її не було.

Поліцейські оперативно зреагували на повідомлення,  були орієнтовані поліцейські групи реагування патрульної  поліції Перечинського  відділення, ввели в дію план «Перехват». В результаті, машину розшукали швидко. Автомобіль був припаркований на вул.Промисловій у районному центрі.
В ході розслідування правоохоронці з’ясували, що власник забув, де залишив машину і вирішив звернутись за допомогою  до  полісменів. Зараз  автомобіль помістили на спецмайданчик відділення поліції. Після проведення перевірок машину повернуть власникові.

 

Відділ  комунікації  поліції  в Закарпатській області

clipnews