Ужгородську чиновницю-хабарницю взято під домашній арешт. Хто наступний?

Суд по начальнику управління майном міста Полтавцевій, яку взяли на хабарі, відмовив у заставі і присудив цілодобовий домашній арешт в кімнаті грутожитку, де вона прописана.

Андріїв, замість того, щоб звільнити хабарницю, направив у суд позитивну характеристику, де розхвалив її – напевно, дуже цінний кадр для мера.

Що цікаво, в суді від прокурора прозвучала інформація, що частину хабаря Полтавцева, крім себе, вимагала і для начальника Департаменту міського господарства Бабидорича.

Загалом по ч.3. ст. 368 ККУ Полтавцевій світить від 5 до 10 років ув’язнення.

Якщо хтось побачить в наступні два місяці Полтавцеву в місті чи в її будинку на Шахті – одразу звертайтесь в поліцію чи до мене – по рішенню суду вона повинна знаходитись в 4 стінах своєї кімнати гуртожитку, де вона прописана. В іншому випадку вона автоматично опиняється в СІЗО.

Щодо самого запобіжного заходу: цілодобовий домашній арешт, це, звісно, не СІЗО – але, з огляду на різні норми КПК, у більшості подібних справ судді випускають підозрюваних під заставу. Тому дане рішення судді однозначно є більш суворе і ефективне, ніж застава.

Тепер будемо сподіватись на швидке розслідування і покарання хабарників.

А Богдан Андріїв мав би пошвидше звільнити чиновників, які засвітились: начальника управління майна Полтавцеву та начальника Департаменту міського господарства Бабидорича – звісно, у тому випадку, якщо мер не має відношення до цих корупційних схем з майном.

Про це повідомив депутат Ужгородської міськради В.Щадей.

 

До теми: Начальника управління майном міста Ужгорода затримано на хабарі (ФОТО, ВІДЕО)

 

clipnews