Потрісканий асфальт: Ужгородці обурені якістю ремонту на вул. Перемоги

На вулиці Перемоги в Ужгороді, тривають ремонтні роботи, у зв’язку з чим ускладнився рух автотранспортних засобів.

Місцеві мешканці обурені якістю ремонту, адже уже на 3-й день асфальтне покриття потріскалося. Кажуть: недотримані технічні вимоги. У міській раді запевняють — роботи у підрядника не прийняли, кошти за них він наразі не отримає. Новина про це викликала неабиякий резонанс серед ужгородців і таки змусила ужгородську мерію відреагували на ситуацію.

Роботи у підрядника не прийняли, запевнили у міськраді, кошти за них він наразі не отримає.

«Ця робота не прийнята департаментом міського господарство, відповідно роботи продовжаться далі на всій ділянці — від перехрестя Бабяка-Легоцького до Сторожниці. Пошкоджені місця не прийняті. Коли буде завершена робота, тоді будемо приймати повністю, згідно з актами виконаних робіт, і проплачувати. Якщо будуть виявлені недоліки, ці роботи оплачені не будуть», — зазначив у коментарі «Уж-Інформу» мер Ужгорода Богдан Андріїв.

Проте, вірити словам Андріїва – себе не поважати. Адже в Ужгороді зрив строків ремонту доріг вже став. З якістю також є проблеми і це при тому, що й так багатомільйонні кошториси переглядаються в бік підвищення, а у мерії є свої «золоті» підрядники.

 

 

Ще до теми ремонту доріг в Ужгороді і «чесності» влади під керівництвом мера Б.Андріїва дивіться у сюжеті телеканалу «ІНТЕР»:

 

Зловживання посадовців під час ремонтів доріг в Ужгороді стануть об’єктом розслідування правоохоронними органами

 

 

clipnews