Поради закарпатцям: як зекономити час на відпочинок і оплатити комуналку на «раз-два»!

Як же не хочеться у золоту літню пору стояти в довжелезних чергах зі сплатою за комунальні послуги. ПриватБанк придумав, як швидше та вигідніше клієнти можуть оплачувати комуналку, і пропонує декілька варіантів.

За для збереження часу та сил можна використати переваги сучасного банкінгу та сплатити рахунки різними способами.

В ПриватБанку працює одразу декілька каналів для оплати комунальних платежів:

Каса відділення — найбільш стандартний та вже звичний для всіх спосіб оплати рахунків. Однак, цей спосіб має певні недоліки — комісія за платіж в касі є найбільшою (мінімум — 3 грн), і може сягати 1% від суми платежу (залежить від договору, який підприємство уклало з Банком). До того ж, клієнти витрачають більше часу на оплату рахунків в тих випадках, коли до каси є черга.

Термінали самообслуговування — автоматизовані системи розрахунків, які не вимагають присутності спеціалістів для проведення платежів. Оплата можлива як за допомогою картки, так і готівкою. Комісія — до 2 грн (Інтсрукція)

Приват24 — Інтернет-банк, в якому клієнти мають змогу самостійно оплатити комунальну послугу, просто вказавши свою адресу та необхідні реквізити. Комісія за оплату — до 1 грн (Інструкція).

Мобільний додаток Приват24 (для iOS та Android) — будь-які фінансові операції, в тому числі і комунальні платежі, будуть доступні з мобільного телефону — комфортно та в будь-який час, без вихідних і перерв. Комісія за оплату — до 1 грн (Інструкція).

Платежі за безкоштовним телефоном 3700 — унікальна послуга, з якою клієнти можуть здійснювати банківські операції, здійснивши лише один телефонний дзвінок. Для оплати комунального рахунку потрібно просто набрати номер 3700 з мобільного телефону, повідомити оператору номер картки, з якої буде здійснюватися платіж, куди та за яку послугу переказати гроші (найменування послуги та підприємства, на користь якого здійснюється платіж, його реквізити), реквізити платника, період оплати, покази лічильників та суму платежу. Комісія за платіж — 4 грн (Інструкція).

Регулярний платіж — клієнт вказує реквізити одержувача платежу, суму та періодичність списання коштів, після чого банк у визначений час регулярно перераховуватиме гроші з картки клієнта на рахунок підприємства — постачальника комунальних послуг. Існує два види послуги: регулярний платіж з фіксованою сумою — клієнт сам визначає суму платежу, і вона не змінюється протягом усього часу, на який оформлено послугу (наприклад, оплата за Інтернет), та регулярний платіж за надісланими рахунками — у цьому випадку з рахунку клієнта списується конкретна сума, яку зазначив банку постачальник послуг (наприклад, оплата за газ). Комісія за проведення платежів — 0 грн (Інструкція).

Мобільний додаток Фотокаса (для iOS та Android) — просто надзвичайний додаток, за допомогою якого можна здійснити платіж з мобільного телефону в один клік. Потрібно всього лише сфотографувати квитанцію (наприклад, за газ або Інтернет) та натиснути кнопку “Надіслати” (фото квитанції буде надіслано до ПриватБанку) — співробітники ПриватБанку оплатять рахунок. Після цього клієнт одержить SMS із підтвердженням оплати та за бажанням отримає квитанцію про оплату на e-mail. Комісія за проведення платежів — 0 грн.

Отож, можливостей для оплати комунальних послуг в ПриватБанку є дійсно багато і клієнт сам може обрати той варіант, який для нього найбільш вигідний та зручний (Інструкція).

clipnews