6 червня: це цікаво знати

«Над усе – честь і слава, військова справа, щоб і сама себе на сміх не давала, і ворога під ноги топтала»
Пантелеймон Куліш

За церковним календарем 6 червня вшановують преподобного Симона Стовпника, преподобного Микиту, мучеників Мелетія Стратила та, Стефана, Іоанна, Серапіона єгиптянина, Каллиника волхва, Феодора і фауста і з ними 1218 воїнів з дружинами і дітьми.

Іменинниками 6 червня є:
Геннадій, Степан, Сусанна, Каленик.

6 червня народились:
1749 — Осип Дерибас (Дон Хосе де Рибас), російський адмірал іспанського походження, засновник одеського порту та м. Одеси.

1885 — Михайло Микиша, український оперний та камерний співак, педагог.

1895 — Микола Щорс, військовий діяч часів громадянської війни 1918–1920 рр.

6 червня святкують:

День журналіста. Встановлене Указом Президента України від 25 травня 1994 року, де вказано, що День журналіста щорічно відзначається в день вступу Спілки журналістів України до Міжнародної федерації журналістів (1992).

Чи знаєте ви що:

Ваша підсвідомість розумніша за Вас. Або, принаймні, могутніша. В одному з проведених досліджень людям демонструвалася складна картинка. Потрібно було, не думаючи, вказати на те, що дослідники мали на увазі. Більшість піддослідних відразу справилися з завданням. Іншій групі запропонували спочатку подумати і лише тоді дати правильну відповідь. І що? Повний провал, хоча для розв’язання задачі давалося декілька годин.

Молитва позитивно впливає на діяльність мозку. Під час молитви інформація сприймається людиною, оминаючи розумові процеси і аналіз, тобто, людина віддаляється від реальності. У цьому стані (як і під час медитацій) в мозку виникають дельта-хвилі, що зазвичай фіксуються у немовлят в перші шість місяців їх життя. Можливо, саме тому люди, які часто моляться, рідше хворіють і швидше одужують.

Регулярна робота мозку дозволяє запобігти його захворюванню. Дослідження показують, що регулярна робота мозку дозволяє запобігти розвитку важкого захворювання – синдрому Альцгеймера. Інтелектуальна активність викликає виробництво додаткової тканини, що заміняє хвору. При цьому вивчення чогось нового, як і заняття незвичним видом діяльності – найкращий спосіб розвивати мозок. Також на діяльність мозку позитивно впливає спілкування з тими, хто

«Рідна країна»

clipnews