Відмінні вихідні – куди поїхати в Карпатах?

Відпочинок є дуже важливим в нашому житті. Правильна організація дозвілля дозволяє отримати безліч незабутніх емоцій які будуть зігрівати душу все життя. Подорож в Карпати один з кращих варіантів для короткої тижневої відпустки. Цей регіон інтенсивно розвивається і вже встиг перетворитися на туристичну мекку.

Курорти:

  • Яремче,
  • Буковель,
  • Ворохта,
  • Верховина,
  • Пилипець,
  • Славське,

дивують гостей вже не лише неперевершеною природою, але і високим рівнем сервісу.

Відпочинок в Буковелі – підкоріть українські Альпи

Редіссон Буковель

Молодий курорт, який почав свій розвиток практично з незалежності України, зараз дивує сотні тисяч іноземних гостей. Унікальна природа, якісна інфраструктура, сервіс європейського рівня та українська гостинність – все це в комплексі створює ідеальну атмосферу для відпочинку. Те, що Буковель вартий уваги підтверджує і наявність на курорті представництва міжнародних мережевих готелів. Наприклад, Radisson Blu Resort Bukovel – є частиною сімейства відомих у всьому світі готельних комплексів Редіссон. Найвищий рівень комфорту, зручне розташування в самому центрі курорту, власний спа комплекс медичний центр, дивовижний вигляд з вікон номерів на гірський хребет – всі умови для незабутнього вікенду. Якість на рівні міжнародних гірськолижних курортів, а вартість відпочинку все ж ще українська. Це і привертає сюди безліч гостей з заходу.

Говерла – вершина Карпат

Під час відпочинку в Буковелі у вас буде можливість підкорити найвищу гору в Україні. Початок маршруту на Говерлу знаходитися в декількох кілометрах від курорту. Сюди можна поїхати туристичною групою, а можна і самостійно. Вартість в’їзду в національний парк – 25 гривень. Від Буковеля необхідно їхати в сторону Ворохти, за селищем Верховина звернути на базу відпочинку Заросляк. Саме звідти й починаються маршрути. Найкоротший шлях на гору – 3 км., однак варто пам’ятати, що він є й найкрутішим. Тому не розраховуйте на легку прогулянку. Сходження краще проводити пізньою весною або ранньою осінню, коли погода в горах ідеальна, не заважає спека і не йдуть дощі.

Термальний бонус до відпустки у Карпатах

Від Буковеля до Косино всього 230 км., тому легко можна виділити останні дні відпустки на турне по Закарпаттю та відвідування термальних джерел. Шлях буде проходити через красиві гірські хребти і курортні селища. Варто зазначити, що ця дорога проходить через точку визнану центром Європи – у селі Ділове на Закарпатті. Тут радимо зробити фото.

В Косино рекомендуємо заночувати в готелі Іванчо Бірток ціни тут відповідають якості, а у вартість проживання включено сніданки і безлімітний відпочинок в термальних басейнах. Не втрачайте часу і плануйте ваш відпустку заздалегідь, щоб він був вдалим.

Де шукати готелі для відпочинку в Україні

Туристичний портал vse-ukr.com містить великий вибір санаторіїв, готелів, вілл і баз відпочинку на будь-який смак і головне по всій території України. База закладів постійно розширюється, а постійні клієнти отримують приємні знижки.

Пам’ятайте:“Життя – це подорож повне емоцій, а не пункт призначення.”. Воно складається з незабутніх спогадів і цікавих пригод.

partnernews