Відлуння війни на Закарпатті: піротехніки продовжують вилучати та знищувати боеприпаси

Не до відпочинку на вихідних було піротехнікам Закарпаття, адже впродовж 25-28 травня групою піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення було вилучено та знищено мінометну міну калібром 50 мм та протитанкову міну ТМі-39, які було виявлено напередодні в Ужгороді та у с. Великі Лази Ужгородського району.

Перший боєприпас виявлено під час будівельних робіт на вулиці Володимирській, що в обласному центрі, а другу вибухову знахідку виявив житель села Великі Лази, Ужгородського району неподалік від місцевого потічку.

Групою піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення обидва боеприпаси вилучено та знищено.

Управління ДСНС України у Закарпатській області закликає громадян дотримуватися правил поведінки з вибухонебезпечними предметами. У разі їх виявлення треба негайно повідомляти про це за номером «101» або «102».

Категорично забороняється навіть торкатися їх, пересувати, заливати рідинами, засипати ґрунтом. Не можна здійснювати на вибухонебезпечну знахідку звуковий, світловий, тепловий чи механічний вплив, адже практично всі вибухові речовини чутливі до таких впливів.

 

clipnews