Ужгородський мер Андріїв отримав “жовту” картку від прокуратури за загравання з корупціонерами

Нещодавно наше  видання повідомляло, що Ужгородський міський голова Богдан Андріїв дав вказівку юристам міськради програти суд про поновлення на посаді колишнього першого заступника мера Іштвана Цапа, якого було відсторонено прокуратурою від обов‘язків ще в січні 2017 року через обвинувачення у отриманні хабара.

У відповідь прокуратура вимагає скасувати рішення суду, яким скорочення посади першого заступника Ужгородської міського голови визнано незаконним.

В судовий розгляд, прокуратура вступила через неналежне здійснення Ужгородською міською радою повноважень, щодо захисту інтересів територіальної громади та держави.

Прокуратура Закарпатської області категорично незгідна з таким рішенням суду, звернулась до Львівського апеляційного адміністративного суду із скаргою про скасування рішення суду першої інстанції та вимагає відмовити в задоволенні позову першого заступника міського голови.

Повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області 

Ситуація коли один корупціонер покриває іншого починає непокоїти громаду Ужгорода, не виключено, що вона вдасться до радикальних дій щоб заставити міську владу діяти у прозорій площині

clipnews