Ужгородська поліція змінила кваліфікацію злочину щодо нападу на журналіста в Ужгороді

Слідчі Ужгородського відділу поліції опитали потерпілого 28-річного ужгородця та свідків події і змінили кваліфікацію справи стосовно його побиття у одному з розважальних закладів міста.

Днями до поліції Ужгорода надійшла заява від 28-річного ужгородця про незаконні дії адміністраторів одного з кінотеатрів обласного центру Закарпаття. Поліція, яка прибула за викликом, встановила, що чоловік постраждав під час конфліктної ситуації, що назріла у закладі 16 травня.

Попередньо за фактом злочину відкрили кримінальне провадження за хуліганство, однак, ознайомившись із першочерговими обставинами справи та опитавши сторони конфлікту, кваліфікацію провадження змінили на ч.2 статті 3451 Кримінального кодексу України, тобто умисне заподіяння журналісту, його близьким родичам чи членам сім’ї побоїв, легких або середньої тяжкості тілесних ушкоджень у зв’язку із здійсненням цим журналістом законної професійної діяльності. Таке правопорушення карається обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк. Слідство у справі триває.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

clipnews