Ужгородська міськрада саботує ремонт дороги до трьох навчальних закладів (фото)

В Ужгороді мешканці вул. Грушевського, біля якої поруч школи № 12, № 15 та садочок № 8 уже чотири роки борються за право ходити по асфальту, а не болоті.

 

З року в рік ужгородці вимагають звернути увагу на цю ділянку. Минулого ж року мешканці та небайдужі містяни звернулися зі зверненням до Ужгородської міської ради з питанням нагального ремонту дорожнього покриття на цій локації.

Взимку комунальники тут засипали щебенем, чим зробили ще гірше.

Директор Департаменту міського господарства Володимир Бабидорич пообіцяв тоді, що з настанням весни почнуть виготовляти проектно-кошторисну документацію і до кінця року ремонт буде виконано.

Пізніше небайдужі ужгородці отримали чергову відписку згадуваного департаменту де було зазначено, що до 2022 року ці шляхи не планують ремонтувати.

На початку останньої сесії міськради представники трьох навчальних закладів та небайдужі ужгородці вчергове підняли питання відсутності дороги і неможливості під’їзду до 12 і 15 шкіл, та до 8 садочка. Біля останнього взагалі відсутнє асфальтове покриття.

Не зважаючи на коментарі заступника мера Василя Гомоная та Володимира Бабідорича, – це питання навіть не було включене в порядок денний, а отже і ніяких рішень з цього приводу на сесії не приймали.

На фоні “вічних” ремонтів вулиць Ужгорода, питання облаштування згадуваної під’їзної дороги має слабкі перспективи. Прикро, що слова ужгородських чиновників розходяться з реальними діями.

clipnews