Цими вихідними на Мукачівщині відбудеться фестиваль середньовічної культури 25-27 травня, у селищі Чинадієво на Мукачівщині, в замку Сент-Міклош відбудеться Міжнародний фестиваль середньовічної культури «Срібний Татош»

Вже цими вихідними, 25-27 травня, у селищі Чинадієво на Мукачівщині, в замку Сент-Міклош відбудеться Міжнародний фестиваль середньовічної культури «Срібний Татош». На заході проводитимуться видовищні лицарські бої на мечах, відбудуться кінні виступи, лунатиме автентична музика. Гостей свята частуватимуть смачними стравами за старовинними рецептами. Фестиваль матиме і благодійну складову – працюватимуть волонтери Руху підтримки закарпатських військових.

Юрій Славік, організатор заходу, розповідає: “Цьогоріч фестиваль вже відбуватиметься всьоме. Він отримає статус міжнародного, оскільки до нас приїжджають учасники із Угорщини та Словаччини. Ну і, звичайно, усі регіони України будуть представлені різноплановими учасниками: лицарями, театральними колективами, танцювальними колективами, музичними колективами. Всіх їх об’єднує любов до Середньовіччя, любов до пригод”.

Докладніше про програму триденного фестивалю дивіться в сюжеті “Ужінформ”:

 

clipnews