Мукачівці не мають можливості купити якісні продукти за доступними цінами

Ситуація, яка склалась у місті Мукачево не зовсім приємна! Люди не мають можливості купити якісні продукти за помірні, доступні ціни. Єдине місце, де можна придбати хороші продукти це ринки, а працюють вони лише до 15 год. Це не дуже зручно для мешканців, які працюють. Адже робочий час до 17-18 год, а ринки в цей час вже закриті.
За час правління “певних осіб”, в місто не має змогу потрапити жодна мережева компанія з продуктовими супермаркетами! Натомість, збільшується кількість «сімейних супермаркетів», в яких через відсутність здорової конкуренції завищені ціни, малий вибір та часто прострочені товари.
Люди змушені їздити в сусідні міста, за кордон, щоб купити якісні продукти за адекватні ціни. ТОВ ” Мукачівський ЦУМ” спілкувались з багатьма представниками мережевих супермаркетів, щодо можливості відкриття їхнього магазину в нашому місті, але нажаль навіть чути не хотіли за Мукачево, кажуть що не бажають вести в нашому місті бізнес, так як «є певні особи” , які всіма можливими і неможливими методами будуть «пхати палки в колеса». І це сумно…
Дуже шкода, що наші мешканці не можуть розвиватись і жити в сучасному європейському місті, так як це роблять сусідні міста Ужгород, Львів, Стрий, Івано-Франківськ, адже місто має колосальний потенціал! Зазначається у повідомленні спільноти ТОВ “Мукачівський ЦУМ”.

 

Тим часом, мер Ужгорода через кишенькових чиновників розширює родинний бізнес (ВІДЕО)

clipnews