“А тобі пакет потрібен?” – “Щасливі діти” пропонують відмовитися від поліетилену (ВІДЕО)

Соціальний відеоролик оприлюднили сьогодні на своїй сторінці у соціальній мережі facebook представники громадської організації “Щасливі діти”. У хвилинному відео порушується велика проблема життєдіяльності людини – накопичення поліетиленових відходів і їх негативний вплив на довкілля. 

 

“Один середньостатистичний супермаркет ЩОДНЯ продає до 1000 пакетів. Скільки супермаркетів в Ужгороді? А базарів? А інших торгових точок? Це ми зараз про великі з ручками. Не враховуючи тих, що називають “безкоштовними”. Але насправді вони ще й як коштовні. І ціна їм – наше забруднене довкілля. А що таке 200 років? Це час, коли наші правнуки, будучи повнолітніми, мають шанс “зустрітися” з тим пакетом, який Ви сьогодні взяли на касі супермаркету. Не кажучи вже про вплив того всього “багатства” на екологію та здоров’я ваших найрідніших, які лише “стануться”, – пояснюють активісти.

 

Соціальне відео стало одним із міні-проектів “Вільного простору”, що реалізовується за підтримки Агентства з міжнародного розвитку та співробітництва SlovakAid. 

 

Аби популяризувати екоідею, представники ГО пропонують поширювати відео із хештегом: #атобіпакетпотрібен? Автор кожного 10-того, 20-того, 30-того і так до 100-го перепоста отримає в подарунок екоторбу, яку задекорує на свій смак під час майстер-класу, влаштованого саме з цієї нагоди. 

clipnews