8 передвісників інсульту: Ця інформація може врятувати ваше життя

Ця інформація може врятувати ваше життя, на це варто звернути особливу увагу!

 

Інсульт – це гостре порушення мозкового кровообігу, якому характерні втрата свідомості і параліч! Це захворювання є однією з головних причин смертності у всьому світі.

Щорічно реєструють близько 12 млн інсультів у світі. При цьому стані важлива кожна секунда, тому якщо у кого-небудь поруч є симптоми інсульту, то викликайте швидку допомогу!

Зазвичай, організм людини за 1 місяць посилає застережливі сигнали про майбутній інсульт. Люди, які вже пережили цей стан, виділяють 8 основних симптомів.

 

Щоб своєчасно діагностувати інсульт, вам необхідно знати ці передвісники:

 

1. Високий кров’яний тиск: це одна з найчастіших причин інфаркту і крововиливу в головному мозку, оскільки підвищений тиск послабляє стінки кровоносних судин, які забезпечують мозок киснем і поживними речовинами.

 

2. Інтенсивний головний біль: зазвичай це відбувається навіть за декілька годин до початку інсульту. Звичайно це гострий і постійний біль, який треба швидко усувати.

 

3. “Жорсткість” шиї: це один з найбільш поширених симптомів інфаркту, при цьому стані людина не може доторкнутися підборіддям до грудей.

 

4. Втрата міцності ноги: людина відчуває раптове послаблення ноги, яка відповідає стороні, яка вражається інсультом.

 

5. Зір: при інсульті можуть виникнути один або декілька з цих симптомів: раптова втрата зору, тимчасова втрата зору в одному оці, помутніння зору або починає двоїтися в очах.

 

6. Параліч ділянки тіла: в цілому параліч відбувається в тій стороні тіла, яка протилежна до сторони осередком ураження. Це може вплинути на особу або на усю сторону тіла.

 

7. Сильний біль в плечах: це звичайна умова у людей, у яких розвинувся інсульт. Цей стан відомий як складний регіональний больовий синдром.

 

8. Екстремальна втома: вона виникає в результаті нездатності мозку, при наближенні інсульту, нормально контролювати організм.

clipnews