«Закарпатгаз» інформує про неприпустимість спалювання сухостою поблизу газопроводів

З метою недопущення пошкодження, руйнування газопроводів і споруд на них та забезпечення надійної та безпечної експлуатації систем газопостачання, ПАТ «Закарпатгаз» нагадує споживачам природного газу про основні правила пожежної безпеки, яких необхідно дотримуватися землевласникам під час експлуатації своїх об’єктів.

ПАТ «Закарпатгаз» звертається з проханням не застосовувати згубну практику спалювання сухого травостою під час прибирання, звертати увагу на дотримання правил пожежної безпеки у місцях відпочинку, надто – на ділянках в межах охоронних зон газорозподільної системи.

«У випадку виявлення джерел вогню поблизу газопроводів та споруд на них негайно повідомляйте у аварійно-диспетчерську службу «Закарпатгазу» за номером104. Пам’ятайте: особливу небезпеку становлять стихійні палії, які навмисно підпалюють сухостій, з метою упорядкування прилеглої території. Такі безглузді дії не тільки несуть шкоду навколишньому середовищу, а й дуже часто переростають у неконтрольовані горіння, які загрожують знищенням будівель та споруд житлового сектора», – коментує головний інженер ПАТ «Закарпатгаз» Віктор Водзінський. – Окрім того варто пам’ятати й те, що вищезгадані дії підпадають під дію ст. 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення».

Нагадаємо: у квітні минулого року внаслідок самовільного спалювання сухої трави невідомими особами було пошкоджено газопровід середнього тиску діаметром 200 мм поблизу села Шом Берегівського району. Внаслідок необачливих дій місцевих мешканців було завдано збиток Товариству та тимчасово припинено газопостачання припинення газопостачання мешканцям семи населених пунктах Берегівського району.

З метою недопущення виникнення таких пожеж «Закарпатгаз» звертається до всіх мешканців Закарпатської області з проханням не випалювати сухотрав’я, чагарники й сміття та дотримуватися елементарних вимог пожежної безпеки під час відпочинку на природі, перебуваючи на дачній ділянці та у приватному житловому секторі. 

Прес-служба

ПАТ «Закарпатгаз»

clipnews