Закарпатці прийняли участь в міжнародному семінарі в Чехії

Закарпатські особи з обмеженими фізичними можливостями 19-20 квітня 2018 р. прийняли участь в міжнародному семінарі в Чехії

 

19-20 квітня 2018 року в Чехії в містах Градец Кралове та Пардубіце відбувся масштабний семінар присвячений грантовим можливостям співробітництва між організаціями Південно-Східної Європи. Активну участь в ньому прийняли представники Закарпатського обласного осередку Української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату Олександр Лизанець та Іван Ремицький. Відрадно, що українські учасники на цьому семінарі змогли похвалитись успіхами зі створення спортивно-реабілітаційного центру для інвалідів та учасників АТО в місті Ужгороді.

Чеські представники на конференції пообіцяли розглянути можливість допомоги закарпатським представникам у реалізації проектів щодо обміну досвідом між спортсменами-інвалідами Срібної Землі та Чехії.

Ініціював участь закарпатських інвалідів у цьому чудовому заході голова Закарпатського обласного осередку української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату Олександр Лизанець.

Велика подяка за допомогу в організації поїздки закарпатських інвалідів на цей семінар ужгородському підприємцю Фаркашу Сергію Володимировичу, голові Закарпатської обласної ради Рівісу Михайлу Михайловичу та заводу «Джейбіл».

clipnews