Влада Ужгорода довірила ремонт Капушанської новому підряднику, який проходить по кримінальній справі

Ремонтні роботи на Капушанській продовжить зовсім інший підрядник.

Це підтвердили і в міській раді Ужгорода. Як виявилося, колишній підрядник не виконав умови тендерного договору щодо термінів, тому угоду з ним розірвали, а нову угоду укладено з будівельною компанією Антрол. Ця компанія зобов’язалася закінчити роботи на цьому відрізку дороги до серпня.

Цікаво, що компанія Антрол, вже виконувала в Ужгороді багато робіт. Інформації про цю фірму багато. Ще до кінця 2016 року вона була зареєстрована у Києві і директором її була Анастасія Турук. А от потім компанія вже була зареєстрована в селі Грибівці Мукачівського району, а директором став Володимир Петах, який вніс в статутний фонд фірми… 3 тисячі гривень.

За минулий рік компанія з Грибівців перемогла в 36 тендерах і уклала угод на суму 25,5 млн. грн., із яких 26 угод було укладено саме з Департаментом міського господарства Ужгорода на суму 18,6 млн. грн.

Тобто, намалювалася така собі вірна компанія.

Як виявилося, ця фірма фігурує в кримінальній справі, яку веде СБУ.

“25.07.2017 між Департаментом та ТОВ Будівельна компанія Антрол (код ЄДРПОУ 40472806, Мукачівський район, с. Грибівці, вул. Гагаріна, буд. 39) укладено угоду № 17-98/4016650 на виконання робіт з капітального ремонту вул. Підградська у м. Ужгород на суму 1102867,20 грн. В рахунок вказаного договору товариству перераховано грошові кошти у сумі 461612,4 грн. на підставі акту приймання підрядних робіт форми КБ-2в за грудень 2017 року. Однак, в ході розслідування отримано дані, що вищевказані роботи по факту не проводились, внаслідок чого службові особи ТОВ Будівельна компанія Антрол незаконно заволоділи грошовими коштами у сумі 461612,4 грн.”, – йдеться в протоколі справи. 

У цій справі взагалі йдеться про багатомільйонні розтрати департаментом бюджетних коштів, але нас цікавить лише те, як влада міста методично обирає собі в підрядники саме Антрол. Не за гарні ж очі.

prozak.info

clipnews